ua ru

Історія ПАТ "Хімнафтомашпроект" (проектного інститут "Діпрохіммаш") починається з далекого 1944 року, коли було засновано Київське відділення інституту "Гіпростанок" (м. Москва). В подальшому цей підрозділ було реорганізовано в проектний інститут "Укрдіпростанок", а пізніше – "Діпрохіммаш". У 1985 році інститут стає головним у проектному об'єднання "Союзхіммашпроект" Міністерства хімічного та нафтового машинобудування, якому підпорядковані проектні інститути у містах Суми, Баку, Алма-Ата, Москва. З 1994 року інститут реорганізовано у ВАТ "Хімнафтомашпроект".

   

До свого 65-річного ювілею (у 2009 р.) інститут набув значного досвіду проектування нових, реконструкції і технічного переоснащення  діючих підприємств. У нас сьогодні інститут вважається однією з найбільш досвідчених і надійних організацій країни в галузі машинобудування.

За час своєї діяльності, інститут виконав проекту та нагляд за будівництвом більш ніж 300 об'єктів. Географія заводів, які створено за проектами інституту досить різноманітна: від Балтики до Східного Сибіру, від Російської півночі та Уралу до Причорномор'я та Середньої Азії. За проектами інституту завершено спорудження машинобудівельного заводу на Кубі.

Як відомо, цінність будь-якого колективу, складають його кадри. Зараз у колективі інституту налічується понад 100 висококваліфікованих співробітників різних спеціальностей: інженери-технологи, архітектори, сантехніки, конструктори, електрики. З них близько 15 молодих спеціалістів. Отож, колектив інституту в майбутнє дивиться з надією та оптимізмом.