ua ru

Торгово-разважальний центр «ART MALL» 

Загальна площа ТРЦ − 50 000 кв. м, наземний паркінг - 1 300 машиномісць.

Головна відмінність ТРЦ Art Mall від інших торгівельних центрів столиці – наявність розважальної зони міжнародного рівня, рівних якій в Україні нема.
ТРЦ розміщується на перетині вул. Заболотного та Столичного шосе.
Основними орендарями торгівельно-розважального центра першого пускового комплексу 2014 року загальною площею 50 тис. кв.м є продуктовий гіпермаркет "Fozzi", супермаркет електроніки та побутової техніки "Фокстрот", супермаркет косметики та парфумерії, універмаги одягу та взуття, а також дитячий супермаркет.
В розважальній зоні для дітей передбачено місто професій – "Kids Will" та горнолижні тренажери.
В процесі будівництва комплексу передбачалось коригування раніш виконаного проекту та побудованого одноповерхового каркаса будівлі площею 20 тис. м2, з урахуванням влаштування перекриття для 2-го поверху на відм. +7,2 м, для одержання додаткових 20 тис. м2 торгівельно-розважальних площ.
Виконані розрахунки та знайдені проектні рішення дозволили вбудувати перекриття другого поверху по умовах "Замовника" без підсилення існуючих палевих фундаментів.
Другим пусковим комплексом 2015 року передбачається спортивно-розважальний комплекс – атракціон "Аеротруба".
В складі ТСК запроектований енергоблок, характерною відмінністю якого є інженерні рішення з застосуванням тригенераційних газопоршневих установок, які працюють на природному газі.
Тригенераційні установки містять у собі газопоршневі електрогенератори з утилізацією тепла, з адсорбційними холодильними машинами (включно з градирнями) та призначені для комбінованого виробництва:
- електроенергії - 5 МВт;
- гарячої мережної води систем опалення, вентиляції та ГВП - 5,545 ВМт;
- охолодженої води для кондиціонування - 3 МВт.
Для покриття пікових навантажень передбачена котельня потужністю 1 МВт.
Комплекс має надійне резервне електропостачання та водопостачання. В ТСК буде працювати 636 чоловік.
Вперше торгова галерея буде доповнена галереєю мистецтв. Оригінальна назва - Art Mall повністю відповідає "тематиці": креативний дизайн, проведення регулярних виставок мистецтва в суспільних зонах центра, а також наявність великої галереї для проведення цілорічних інтерактивних мультимедійних виставок міжнародного рівня.
Завдяки виставкам, потік відвідувачів збільшиться як мінімум на 1,5 млн. чоловік на рік.

ГІП   Кельїн О. Д.   тел: 050 957 44 56

Джерело - http://artmall.ua