ua ru


Проектування промислових об’єктів, торгово-офісних, автосервісних, складських та логістичних центрів і багато іншого – така сфера діяльності ПрАТ «Хімнафтомашпроект», нам під силу проектування які масштабних так і локальних об’єктів на високому технічному рівні.
До свого технічного та творчого розвитку підприємство йшло з 1944 року – коли було засновано інститут.
В 1994 році інститут реорганізовано у ВАТ «Хімнафтомашпроект» та визначено як провідний заклад по проектуванню машинобудівних заводів в Україні. Рішенням Мінпромполітики інститут визнано головним підприємством в галузі по розробці норм технологічного проектування. Це свідчення високого рівня проектів інституту за якими збудовано та успішно працюють багато заводів та цілий ряд науково-дослідних інститутів Національної Академії Наук. З 2001 року «Хімнафтомашпроект» -колективний член Української технологічної академії та занесений до Державного реєстру наукових організацій.
На сьогоднішній день ПрАТ «Хімнафтомашпроект» може запропонувати замовникам комплексні проектно-вишукувальні роботи для підприємств всього народногосподарського комплексу України, в тому числі при новому будівництві, рекнструкції, технічному переоснащенні, а також проведення авторського нагляду за будівництвом. Інститут може виконати обґрунтування при виборі розташування об’єктів будівництва, погодження трас інженерного забезпечення, обстеження, діагностику та паспортизацію будівель та споруд, вирішити питання охорони праці та техніки безпеки і багато іншого.
При цьому інститут гарантує високий рівень архітектурно-планувальних та конструктивних і інженерних рішень, відповідність діючому законодавству та нормативним документам з питань проектування та будівництва, захист навколишнього середовища, експлуатаційну надійність та безпеку і економічну ефективність.За час своєї діяльності інститут виконував проекти та вів нагляд за будівництвом більш ніж 300 об’єктів країн СНД та за кордоном.